DOPRAVA ZDARMA U OBJEDNÁVEK NAD 10 000 Kč.
Akce Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 19
 

Segway KickScooter P65E

2 hodnocení
 

Segway KickScooter P65E

Městský křižník 3. generace, který mění pravidla hry.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 25 990 Kč
Ušetříte 500 Kč (–1 %)
25 490 Kč / ks
21 066,12 Kč bez DPH
   
Značka Segway - Ninebot
Kategorie Koloběžky
Záruka 2 roky
 

Segway KickScooter P65E představuje 3. generaci elektrokoloběžek, která je výkonná, komfortní a oplývá řadou chytrých funkcí pro každý den. P65E vám umožňuje křižovat městem s dojezdem až 65km maximální rychlostí 25 km/h. Toto je jeden z našich mála modelů, který je dodáván s pneumatikami SegPower Cross Season, které vám umožní bezpečně projet jakýmkoliv počasím i povrchem. P65E je chytrá elektrokoloběžka, kterou lze uzamknout a odemknout pomocí technologie NFC (karty) přiložením na barevnou palubní LED desku, nebo pomocí vašeho smartphonu, případně po zadání kódu na displeji.

Projeďte čímkoli s velkými pneumatikami SegPower Cross Season
S dojezdem až 65 km vás Segway KickScooter P65E bezpečně provede téměř každým druhem terénu a počasím. Potýkáte se s hustým deštěm nebo sněhem? Velké 10,5 palcové pneumatiky Segpower Cross Season jsou navrženy tak, aby vám poskytly dostatečnou přilnavost a předcházely uklouznutí během jízdy. Navíc s integrovanou gelovou vrstvou uvnitř pneumatik máte minimální riziko propíchnutí, takže můžete jezdit s klidem.

Plynulejší brzdění a lepší jízda
Elektrokoloběžka Segway KickScooter P65E je vybavena dvoupístkovou kotoučovou brzdou předního kola a elektronickou brzdou zadního kola. Tato kombinace umožňuje plynulejší a bezpečnější brzdění. Při brzdění se také automaticky rozsvítí zadní brzdové světlo, takže vás ostatní uvidí i z dálky! Kromě brzd vám tento špičkový model P65E poskytne snový výkon 980 W a maximální úhel stoupání 22 %. Tato kombinace vás dostane do cíle i přes náročné terény s lehkostí a klidem.

Barevná palubní LED deska a špičková ergonomie řidítek
Elektrokoloběžka Segway P65E přichází s kompletně přepracovanými řidítky a s ovládacími prvky, které jsou k vidění u hi-endových motorek. Tlačítky můžete ovládat např. směrové ukazatele, klakson, přepínat ,mezi jízdními režimy a mnohem více..

Skvěle čitelný barevný LED displej vám zobrazí:

 • vaši rychlost a zbývající dojezd
 • aktivní režim (PARK-WALK-ECO-SPORT-RACE nebo dokonce režim BOOST)
 • která světla jsou zapnutá/vypnutá: ukazatel směru, světlomet
 • stav baterie, tempomat a mnoho dalšího...

Pohodlné bezklíčové startování - NFC
Rozlučte se se svými klíči a odemkněte Segway KickScooter P Series třemi uživatelsky příjemnými způsoby odemykání. Použitím karty NFC v oblasti displeje (odemkněte) KickScooter.

Pohodlné bezklíčové startování - Bluetooth
Rozlučte se se svými klíči a odemkněte Segway KickScooter P Series třemi uživatelsky příjemnými způsoby odemykání. Díky aplikaci Segway-Ninebot APP můžete (odemknout) svůj KickScooter pomocí smartphonu.

Pohodlné bezklíčové startování - PIN
Rozlučte se se svými klíči a odemkněte Segway KickScooter P Series třemi uživatelsky příjemnými způsoby odemykání. Použijte směrové tlačítko pro zadání PINu přepínáním doleva/doprava pro výběr čísel.

Vaše dojíždění bude chytřejší a bezpečnější
P65E přichází s některými vynikajícími funkcemi, díky kterým je KickScooter Segway chytřejší:

USB port typu C hned za palubní deskou, který vám umožní dobíjet váš smartphone za jízdy.
Možnost (odemknout) svůj KickScooter jednou z těchto možností: buď pomocí technologie NFC, pomocí smartphonu prostřednictvím aplikace Segway-Ninebot, a konečně pomocí PINu
Volba mezi 3 jízdními režimy (režimy Eco, Sport a Race), ale také dalšími režimy, jako je režim Walk (s maximální rychlostí až 3–5 km/h pro pěší zóny) a režim Park
Počínaje jízdními údaji, zvoleným režimem, až po ukazatel průběhu výkonu a mnohem více... Nová barevná palubní LED deska vám poskytne všechny informace, které potřebujete!

V pohodě i za špatných světelných podmínek!
Pro všechny druhy špatných světelných podmínek (šero, tunely atd.) je model P65E vybaven 10W silným a neoslňujícím předním LED světlem a certifikovanými odrazkami, které vám umožní vidět a být viděni ostatními. Segway P65E přichází s DRL (denním svícením), které se zapíná, když je přední světlo vypnuté, a naopak, takže jste osvětleni kdykoli během dne i noci.

A protože je vaše bezpečnost naší prioritou číslo jedna, posunuli jsme KickScooter P65E na novou úroveň s integrovanými směrovými ukazateli. Už se nemusíte pouštět řidítek, abyste dali ostatním najevo kam odbočujete!

Rychlé nabíjení s P65E
Elektrokoloběžka Segway KickScooter P65E má v souladu s neustálou snahou o zlepšování uživatelského komfortu nově vestavěný indikátor nabíjení na přední části stupačky. Tento indikátor vám umožní snadno zjistit stav baterie během nabíjení. S kapacitou baterie 561W pro dlouhý dojezd až 65 km je Segway P65E plně nabitý za pouhé 4 hodiny! Stačí připojit nabíječku ať už jste doma, s přáteli nebo v kanceláři a můžete vyrazit do dalšího cíle! 

 • bluetooth aplikace (Apple, Android)
 • multifunkční řídítka s barevným LED displayem
 • 3 způsoby odemčení: PIN kód, Bluetooth, NFC
 • vestavěný nabíjecí port USB typ C
 • dojezd až 65 km
 • rychlost max. 25 km/hod.
 • doba nabíjení až 4 hod.
 • váha 28 kg
 • nosnost 120 kg
 • trvalý výkon 500 W (maximální 980 W)
 • kapacita baterie 561 Wh
 • snadné stoupání až 22°
 • průměr kola 26,25 cm (10,5") 
 • komfortní SegPower Cross Season s vnitřní gelovou vrstvou 
 • LED přední světlo 10W, zadní, brzdové a denní světla
 • integrované přední i zadní směrové ukazatele
 • certifikované bezpečnostní odrazky
 • 2 brzdy, přední kotoučová, zadní elektronická 

váha 28 kg
max. nosnost 120 kg
max. rychlost 25 km/h
max. dojezd 65 km