DOPRAVA ZDARMA U OBJEDNÁVEK NAD 10 000 Kč.
Akce Novinka Tip Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 21
 

Segway KickScooter P100SE

9 hodnocení
 

Segway KickScooter P100SE

Výkonný městský crossover 3. generace.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 45 790 Kč
Ušetříte 800 Kč (–1 %)
44 990 Kč / ks
37 181,82 Kč bez DPH
   
Značka Segway - Ninebot
Kategorie Koloběžky
Záruka 2 roky
 

Segway KickScooter P100E představuje 3. generaci elektrokoloběžek, která je výkonná, komfortní a oplývá řadou chytrých funkcí pro každý den. Segway KickScooter P100SE je stroj na dlouhé dojíždění. Díky nejdelšímu dojezdu až 100 km a plně odpruženému podvozku jste našli, co jste hledali. Tento KickScooter přichází s naší dosud nejodvážnější technologií. Napoví již zapnutí při kterém P100 promítne na zem uvítací světlo. Pěkné, že?

Objevte nové obzory díky pneumatikám SegPower Cross Season a dvojitému odpružení
Otestujte nové pneumatiky SegPower Cross Season, které vám umožňují jízdu v drsných povětrnostních podmínkách bez rizika defektu díky gelové samo opravné vrstvě uvnitř."

Kromě nově navržených velkých 10palcových pneumatik těží Segway KickScooter P100SE také z předních i zadních tlumičů. Toto dvouramenné odpružení je unikátní vlastností modelu P100SE, která zajišťuje pohodlnou a bezpečnou jízdu.

Pomůže vám projet náročnými cestami plynuleji než kdy jindy. Dlážděné silnice starých měst ani horské kamenité cesty nezastaví KickScooter P100SE, aby vás dostal do cíle.

Silný motor v kombinaci s bezpečným brzdovým systémem P100SE je perfektní elektrokoloběžka pro dlouhé trasy díky mimořádnému dojezdu až 100 km, silnému motoru v zadním kole a samozřejmě bohaté výbavě bezpečnostních prvků!

Pokud jde o bezpečnost, P100SE disponuje 3 brzdami: přední kotoučovou brzdou a zadní elektronickou a kotoučovou brzdou, což přináší plynulejší a bezpečnější brzdění jako nikdy předtím. Kromě toho se při brzdění automaticky rozsvítí zadní červené blikající světlo, které umožní ostatním jezdcům zaznamenat vaše akce z větší vzdálenosti.

Model P100SE je jednou z nejvýkonnějších elektrokoloběžek Segway s maximálním výkonem 1350 W, který vám dává možnost zdolávat kopce o sklonu až 23 %: P100SE si snadno poradí ve strmých svazích na rozličných typech terénu. A konečně, pohon zadních kol vám poskytne veškerou stabilitu, kterou během jízdy potřebujete.

Multifunkční řídítka pro usnadnění vaší jízdy
Velká řídítka P100SE mají mnoho funkcí a nabízí interaktivnější zážitek. Navíc díky dobře promyšleným pozicím tlačítek a vysoké ergonomii je řízení velmi plynulé. Kromě klaksonu, spínacího tlačítka a přepínače režimů pro výběr mezi 3 jízdními režimy (režimy Eco, Sport a Race), režimem Walk a režimem Park má Segway KickScooter P100SE ve srovnání s ostatními modely nové funkce: spínač směrových ukazatelů, spínač předních světel, NFC čtečka na barevném LED panelu a vestavěný USB nabíjecí port typu C, aby byl váš smartphone vždy plně nabitý!


Pohodlné bezklíčové startování - NFC
Rozlučte se se svými klíči a odemkněte Segway KickScooter P Series třemi uživatelsky příjemnými způsoby odemykání. Použitím karty NFC v oblasti displeje (odemkněte) KickScooter.

Pohodlné bezklíčové startování - Bluetooth
Rozlučte se se svými klíči a odemkněte Segway KickScooter P Series třemi uživatelsky příjemnými způsoby odemykání. Díky aplikaci Segway-Ninebot APP můžete (odemknout) svůj KickScooter pomocí smartphonu.

Pohodlné bezklíčové startování - PIN
Rozlučte se se svými klíči a odemkněte Segway KickScooter P Series třemi uživatelsky příjemnými způsoby odemykání. PIN kód: použijte směrové tlačítko pro zadání PINu přepínáním doleva/doprava pro výběr čísel.


Prázdná baterie? Nabijte svůj P100SE snadno a rychle!
Elektrokoloběžku P100SE můžete nabíjet prakticky kdekoli, protože je dodávána s vestavěnou nabíječkou. Nabíjejte jej doma, v kanceláři, během přestávky na kávu, nebo dokonce v posilovně! Úroveň nabití baterie můžete zkontrolovat prostřednictvím palubní desky a prostřednictvím NOVÉHO vestavěného indikátoru nabíjení v přední části: zelená značí plně nabito, červená zase indikuje téměř vybitou baterii. S kapacitou baterie 1200 Wh trvá přibližně 7 hodin, než se váš KickScooter P100SE plně nabije. Na oplátku získáte dojezd až 100 km!

Uvítací osvětlení "Segway"
Chcete se odlišit od ostatních jezdců elektrokoloběžek? Segway KickScooter P100SE bude vaším dokonalým partnerem, protože přichází s evolučním designem. P100SE zobrazí po zapnutí uvítací světlo, které promítá název značky Segway po stranách zadního kola. Tuto funkci lze aktivovat nebo deaktivovat prostřednictvím mobilní aplikace Segway-Ninebot.

Zachovejte klid a jeďte dál
Pro všechny druhy špatných světelných podmínek (šero, tunely atd.) je P100SE vybaven 10W silným a neoslňujícím předním LED světlem a certifikovanými odrazkami, které vám umožní vidět a být viděni ostatními. P100SE přichází s DRL (denním svícením), které se zapíná, když je přední světlo vypnuté, a naopak, takže jste osvětleni kdykoli během dne i noci. A protože je vaše bezpečnost naší prioritou číslo jedna, posunuli jsme KickScooter P100SE na novou úroveň s integrovanými směrovými ukazateli. Už se nemusíte pouštět řidítek, abyste dali ostatním najevo kam odbočujete!

 

 • bluetooth aplikace (Apple, Android)
 • multifunkční řídítka s barevným LED displayem
 • 3 způsoby odemčení: PIN kód, Bluetooth, NFC
 • vestavěný nabíjecí port USB typ C
 • dojezd až 100 km
 • rychlost max. 25 km/hod.
 • doba nabíjení až 7 hod.
 • integrovaná nabíječka
 • váha 32,9 kg
 • nosnost 120 kg
 • trvalý výkon 650 W (maximální 1350 W)
 • kapacita baterie 1200 Wh
 • snadné stoupání až 23°
 • průměr kola 26,25 cm (10,5") 
 • komfortní SegPower Cross Season s vnitřní gelovou vrstvou 
 • přední a zadní dvouramenné odpružení
 • LED přední světlo 10W, zadní, brzdové a denní světla, uvítací osvětlení 
 • integrované přední i zadní směrové ukazatele
 • certifikované bezpečnostní odrazky
 • 3 brzdy, přední kotoučová, zadní kotoučová + elektronická 

váha 32,9 kg
max. nosnost 120 kg
max. rychlost 25 km/h
max. dojezd 100 km